Světlý byt s výhledem - PRODÁNO
7 600 000 Kč
 

2 +kk, 60 m2, Bulharská 1/588, Praha 10
4. patro s výtahem

Nabízím k prodeji světlý a prostorný byt 2+kk s výhledem, který snoubí možnosti bydlení v širším centru Prahy s klidem mikro lokality.

Byt je částečně zařízený a vybavený. V kuchyni je samostatná lednice, myčka, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, porcelán i příbory. V jídelně si můžete užívat stolování u bytelného stolu z masivu a v ložnici ulehnout do velké dubové postele. Prvky pevně spjaté s bytem jsou v průměrném stavu. Kuchyňská linka bude potřebovat výměnu. Máte-li hodně oblečení, knížek a podobně, určitě uvítáte dostatek úložných prostor.

Byt se nachází v 4. patře velmi dobře udržovaného cihlového domu na ulici Bulharská 1/588 na Praze 10 na rozhraní Vršovic a Vinohrad.

Tento byt je jednoduše úžasný a tady je pár důvodů proč:

- Nízké provozní náklady. Zálohy na služby v domě jsou 2000 Kč, k tomu připočítejte vlastní spotřebu energií.

- Je pronajatý slušným nájemníkům, nájemní smlouva je na dobu určitou do konce roku 2023. Lze ji převzít a pokračovat v nájmu. Nebo nájem neprodloužit.

- Zachovali jsme a renovovali původní dvoukřídlé dveře vedoucí do místností.

- Byt je vytápěn plynovým kotlem, takže si kdykoli zatopíte přesně tak, jak Vám je pohodlné.

- Je zde dostatek úložných prostor a vestavěná skříň na potraviny.

- Orientace oken je na JV, nicméně jako clona proti přímému slunci slouží okolní zástavba.

- Doslova před domem je velmi dobře zásobené Tesco.

- Když se chcete dostat rychle někam tramvají, autobusem nebo metrem (Flora trasa A) nebude Vám to trvat          déle než několik minut.

Ráda Vám sdělím další potřebné informace osobně.


Potřebné informace jako je prohlášení vlastníka, předpis záloh na služby, energetický štítek budovy, potvrzení o bezdlužnosti současného vlastníka vůči SVJ a další zašlu vážným zájemcům na vyžádání.