Vymáčkneme z Vaší nemovitosti maximum          a proměníme ji k nepoznání během několika dní.

Proměny a homestaging

Někdy se stane, že prodávající chce svoji nemovitost opravit před tím, než se začne veřejně nabízet. Sehnat dnes kvalitní řemeslníky a koordinovat jejich práci není vůbec snadné. I o to se umím postarat.  Když jsou vyklizení a malování hotové, přijde na řadu homestaging. Jedná se o úpravu interiéru tak, aby prostory byly čisté, bez věcí denní potřeby a zároveň vkusně zařízené. Zájemce tím získá lepší představu o vzhledu a potenciálu místností. 

PROMĚNA PANELÁKOVÉHO BYTEČKU BĚHEM 48 HODIN

Divili byste se kolik věcí pojme malý byt. Když jsme odvezli vše nepotřebné, vydalo to na 2 dodávky a to prosím bez nábytku. Pak dvě uklízečky celý den svědomitě drhly a myly každý kout. Opravář zasáhl tam, kde bylo třeba a já připravila homestaging. To znamená, že navezu a naaranžuji dekorace. Vybírám pokaždé jiné, tak aby se ladily se stylem nemovitosti.

V RETRO STYLU

Byt se mi dostal do rukou už vyklizený. Zbylo v něm jen několik kusů nábytku ze 60. letech. Trvalo mi jeden den, než jsem ho upravila a připravila k prodeji.

4 GENERACE 1 RODINA

Tento dům dýchá atmosférou dávných let. Po 4 generace v něm žila jedna rodina a teď nastal čas, kdy musí změnit své majitele.

Za tak dlouhou dobu se nahromadí hodně věcí, které bohužel už nikdo nepotřebuje. .......

STUDIO PARIS CHIC

Ateliér o ploše 39 m2 patřil dříve mladému architektovi. Prostor využíval hlavně pro svou práci a přespávání.

Po malé proměně, která mi zabrala jen pár dní je z něj útulný byteček ve stylu Paris Chic. Nájemníci se jen hrnou.

Solidní nájemník, kterému došly síly

Jako majitel bytu jste rád, že máte solidního nájemníka, se kterým už roky nejsou problémy. Do bytu nechodíte a spoléháte se jen na svou dosavadní zkušenost s dobrým průběhem nájmu. Jenže může přijít nemoc, Vy se nic nedovíte a Váš byt začne chátrat. Pak jednoho dne zjistíte, že je v dezolátním stavu.

Byt v opravdu hrozném stavu jsem převzala já a se svým týmem šikovných řemeslníků. Pro další využití jsme ho připravili využití během dvou týdnů.

Majitel bez zájmu

Lidské osudy jsou nevyzpytatelné. Dříve pracovití manželé, kteří se starali o svůj dům jak se patří, najednou upadnou do problémů a na nemovitosti se nese otisk jejich dlouhotrvajících trablů.

Trvalo několik měsíců než jsme dům dali do pořádku.

Zanedbaná řadovka

Příjemná lokalita, útulný domek, ale nikdo nemá čas a chuť se o něj starat. 

Musím přiznat, že mi bylo líto vidět tu spoušť. O to víc jsme se snažili dát nemovitosti novou tvář. Řekla bych, že se to povedlo.