Chata v Černolicích - PRODÁNO

Užijte si přírodu a klid v lokalitě přírodní památky Černolické skály, jen 25 km od centra Prahy 5, Smíchovského nádraží. Nabízím Vám ojedinělou příležitost k zakoupení dřevěné montované chaty na vlastním pozemku o rozloze 434 m2. S užitnou plochou 70 m2, částečným podsklepením a obytným podkrovím, skýtá mnoho potenciálu a příležitostí.

V přízemí se nachází krytá veranda, zádveří, jídelna, chodba se schodištěm do podkroví, WC s umývárnou, obytná místnost a kuchyň. V podkroví je velká a malá ložnice a šatna, což poskytuje dostatek prostoru pro přespání rodiny nebo přátel.

Chatka je vybavena elektřinou, kamny na tuhá paliva a sporákem na propan-butan. Okrasná zahrada se dvěma skalkami, kamenným ohništěm a zahradním jezírkem, osázená vzrostlými stromy, včetně jehličnanů, dává nemovitosti pěkný vzhled. Na pozemku se nachází žumpa a vrtaná studna hluboká dvacet metrů. Obecní vodovod a kanalizace jsou v dosahu. I když potřebuje některé opravy kvůli zanedbané údržbě, přesto nabízí skvělý potenciál.

V územním plánu obce je pozemek označený jako SR - plochy smíšené obytné - rekreační.

Jednou z největších výhod je kvalitní dopravní spojení. Nedaleko obce prochází dálnice D4, což umožňuje snadnou a rychlou dopravu do Prahy a dalších částí České republiky. Pravidelná autobusová linka č. 448 směr Praha staví jen 10 minut chůze od domu.

Černolice jsou klidné a přátelské místo pro ty, kteří hledají nemovitost pro relaxaci a rekreaci, ale zároveň chtějí zůstat v blízkosti města.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte mne pro více informací a prohlídku.