NĚCO MÁLO O MNĚ

Bydlím a žiji s manželem a dvěma syny na Praze 5. Tato lokalita mi přirostla k srdci a znám ji nejlépe. Proto se specializuji na prodej, nákup a pronájem rezidenčních nemovitostí právě na Praze 5.

Přesto se neváhám pustit do prodeje nemovitosti kdekoli jinde v Praze a po republice, když mne o to klient požádá. Takové důvěry si nesmírně vážím a udělám maximum pro úspěšný prodej.

Nepoužívám nekalé obchodní taktiky a nejsem agresivní vyjednavač. Obchoduji s nemovitostmi, protože mě to baví odjakživa. Přesněji od doby, kdy jsem dokončila školy a opustila rodný dům. Jen mi trvalo delší dobu, než jsem práci realitní makléřky začala dělat profesionálně.

V roce 2019 jsem opustila řady zaměstnanců, úspěšně složila zkoušky odborné způsobilosti pro výkon povolání Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M) a vstoupila do profesní komunity realitních makléřů QARA. Od roku 2020 jsem pojištěná pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Jsem 100 % nezávislá realitní makléřka, schopná řešit Vaše požadavky na míru, protože mne neomezují žádné firemní limity. Mám k dispozici zázemí vysoce moderní a progresivní realitní kanceláře Qara v centru Prahy, neustále se vzdělávám a používám aktuální marketingové nástroje.

Hlavní hodnoty spolupráce jsou bezpečnost, entusiasmus a pokora. 

Mám 100% úspešnost v prodeji a pronájmu nemovitostí a tah na branku. 

Mimo jiné miluji chataření, obdivuji moderní rezidenční architekturu a lidi, kteří se pustí do stavby nebo rekonstrukce domu vlastními silami. Mým největším koníčkem je má práce a moje sportovně založená rodina.
Když mi zbyde trochu času pro sebe, jdu si zaběhat nebo zacvičit jógu. Ráda nakupuji sportovní vybavení
a bytové dekorace. Pokud si mohu vybrat  restauraci, tak nejraději vegetariánskou. Baví mě féroví lidé se smyslem pro humor a nesnáším stereotyp.

Profesní kvalifikace

  • Certifikovaný realitní makléř č. OsR 21./I./2019  autorizující orgán Ministerstvo pro místní rozvoj

  • Členka profesní komunity realitních makléřů QARA s.r.o - Šafaříkova 17, Praha 2 - Vinohrady
  • Master of Business Administration   - Sheffield Hallam University, Prague
  • Osvědčení S-Drive - kurz bezpečné jízdy
  • První pomoc zážitkem ZDrSEM - kurz první pomoci