Pronájem moderního bytu 3+kk, 96 m2, parkování, sklep, recepce
  Residence Garden Towers
nájem bez služeb a energií 32 000 Kč/měsíc

Nabízím Vám k pronájmu moderní, nezařízený byt v 8. patře populární Rezidence Garden Towers na pražském Žižkově. Jeho nespornou výhodnou je zajímavá dispozice, dostatek prostoru, parkovací stání v podzemí, velký sklep a fungující recepce.

Byt je ideální pro rodinu stejně jako jednotlivce nebo dvojici. Není zařízený, tudíž si ho můžete vybavit podle svých představ a potřeb.

Bytu dominuje obývací místnost s moderní, plně vybavenou kuchyňskou linkou (indukční varná deska, digestoř, lednice se spodním mrazákem, trouba, myčka), kde si můžete užívat dostatek světla a zimní zahradu. Soukromí a pohodlí nabízí dvě samostatné ložnice. Jedna z nich má vlastní šatnu a prosklenou část. Můžete zde pěstovat květiny nebo prostor využít třeba jako pracovní kout. V hale je místo na vestavěné skříně. V koupelně budete mít k dispozici pračku. Obyvatelé bytu mají možnost využívat k relaxaci společnou terasu a služby recepce.

Lokalita je oblíbená díky snadné dostupnosti obchodů a služeb a centra města. Před domem je zastávka tramvají 10, 15, 9 a 26. Stanice metra Želivského a Flora (trasa A ) jsou vzdálené do 10 minut jízdy tramvají.

Hledáte-li moderní a pohodlné bydlení v širším centru města, bude se Vám tento byt líbit.

Cenové podmínky:

  • Nájemné za byt a parkovací stání 32 000 Kč/měsíc
  • Záloha na služby v domě 7 700 Kč/měsíc
  • Elektřinu a internet si hradí nájemník samostatně
  • Vratná kauce 32 000 Kč
  • Provize RK 1 nájem bez služeb