BYT NA PRODEJ

Světlý byt 2+kk, 53 m2, balkon 12 m2, komora, šatna, výtah, metro

Britská čtvrť, ul. Laurinova, Praha 5 - Stodůlky

Klíčové parametry:

  • kolaudace  2010 
  • velký balkon s výhledem do soukromého parku
  • lokalita v žádaném rezidenčním projektu Britská čtvrť, přímo u stanice metra B  Stodůlky
  • samostatná šatna a komora 
  • připravené k nastěhování

Cena 5 950 000 Kč     

Britská čvrť je projekt v žádané lokalitě přímo u metra B - Stodůlky. Je to místo s několika odpočinkovými zónami, dětskými hřišti, s mnoha nákupními a pracovními možnostmi. Místo, které se již brzy stane Vaším novým domovem. Protože právě tady mám pro Vás pohodlný, dobře řešený, světlý byt ve třetím patře kvalitně postaveného rezidenčního bytového domu.

Jedná se o 2+kk s podlahovou plochou 53 m2 a balkonem 11,4 m2 orientovaným na východ, ze kterého máte krásný výhled do privátního parku s jezírkem. Což je sama o sobě skvělá dispozice. Vše máte po ruce a v kvalitním standardu. Plně vybavená kuchyň s jídelním stolem ve spojení s obývacím pokojem a přímým vstupem na balkon. Dostatek prostoru, světla a výhled. K tomu odpočíváte a sníte v ložnici, kde Vás ráno budí slunce prosvítající velkým oknem. A nesmím zapomenout na samostatnou šatnu s vestavěnými policemi na míru a především velkou koupelnu s vanou, kde můžete krásně relaxovat.

Komora na společné chodbě pojme všechny Vaše kola, lyže, zásoby potravin apod. Podzemní parkovací stání je možné si dlouhodobě pronajmout.

Ať jste v jakékoli životní etapě, určitě chcete být v centru dění. Sport, příroda, zábava, služby, restaurace, základní škola, gymnázium, školka, obchody, kavárny, kostel sv. Jakuba Staršího, IKEA, Avion Shopping park, DM drogerie, Billa, Tesco a metro vše máte na dosah ruky.

Cesta metrem do centra Prahy trvá pouhých 15 minut bez přestupů. V blízkosti bytu je i několik autobusových linek. Lokalita je výborně napojena na Pražský okruh a dálnici D5. Letiště V. Havla se nachází pouhých deset minut jízdy autem. 

A navíc se mnou získáte realitní servis, kdy se nemusíte vůbec o nic starat, protože se o všechno postarám já. Pokud se Vám byt líbí, ozvěte se mi. Ráda Vám vše ukážu osobně. Těším se na viděnou.

(Zobrazení lokality na mapy.cz u této nabídky je zastaralé a nezohledňuje aktuální stav podoby lokality, proto doporučuji osobní návštěvu místa.)