Stavební pozemky Čakovičky
Rozloha 4000 m2, cena 8 500 Kč/m2 
NA PRODEJ


Vícegenerační rodinný dům se zahradou a výhledem na Milešovku

Cena 6 500 000 Kč
REZERVACE


Najít prostorný vícegenerační dům v přírodě, přitom 10 km od Ústí nad Labem a 40 minut od Prahy, ve kterém můžete ihned bydlet, nebude vám padat střecha na hlavu a ještě k tomu s pěknou zahradou je skutečně oříšek. Podobných nemovitostí se v historické obci Stadice prodává opravdu málo. 

 • pozemek 990 m2
 • rodinný dům č. 1 - 260 m2 dům podlahové plochy - 6 pokojů - 1 kuchyň - 2 koupelny -
  1 WC - prádelna - garáž - kotelna - půda - velká spíž
 • rodinný dům č. 2 - 65 m2 podlahové plochy - 2 pokoje - kuchyňský kout - 1 koupelna a WC - komora
 • zahradní altán s udírnou
 • půda
 • chladné sklepy - dílna - garáž - kůlna na nářadí - kotce pro psy - skleník
 • zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a keři, záhony a skleník

rok výstavby 1980

rekonstrukce 2016

vytápění kotlem na tuhá paliva

vodovod veřejný plus vlastní studna

jímka na pozemku


Tento původní dům stojí na místě už od 80. let. Zhruba před 5 lety získal novou fasádu a okna, instalovaly se 2 nové kotle, nedávno přibyly nové podlahy a čerstvá výmalba obytných částí.

Nyní nastal čas na změnu jeho majitele. A pokud to budete právě vy, budete se mít čím chlubit. Pozemek má sympatickou rozlohu 1200 m2, je rovinatý, pravidelného tvaru bez nevyužitelných míst. Jsou tu 2 samostatné obytné domy, jeden o dispozici 6+1 a druhý 2+kk, dále stodola, garáž, dílna, sklepy, zahradní altán, kůlna a skleník.

Na domě se samozřejmě vždycky nějaká práce najde a ani tady to není výjimkou. Je to skvělý základ pro rekonstrukci a vybudování rodinného sídla, přičemž vás ale nebude tlačit čas. V domě klidně můžete okamžitě bydlet a pracovat za pochodu. Navíc ho nemusíte celý rozbombardovat, protože voda, odpad a elektřina jsou už hotové. A protože je dům volný, k dispozici je vám ihned.

Lokalita, lokalita a zase lokalita. Dům se nachází na okraji klidné obce Stadice, místa známého především pověstí o Přemyslu Oráčovi, který tu má pamětní desku i pomník. Z prostorného balkonu budete mít výhled na Milešovku.

Pro milovníky sportů je tu poblíž Ski Areál Telnice nebo jezero Milada. Zastávka vlaku směr Ústí nad Labem je přímo v obci. Na kraj Prahy do Letňan se dostanete autem po dálnici D8 za 40 minut.Rodinný dům se zahradou a výhledem na řeku Sázavu 

Cena 18 000 000 Kč

NA PRODEJ


Světlý byt s velkou terasou a výhledem do soukromého parku 2+ kk, 60 m2 v Britské čtvrti u metra Stodůlky

PRODÁNO


Byt 3+kk, 70 m2, lodžie - Přecechtělova, Praha 5  
PRODÁNO

Lokalita nade vše. Pokud jste sportovně založení, často cestujete, dáváte přednost akčnímu životnímu stylu před budováním hnízda a chcete bydlet v Praze, je pro Vás ideální bydlení právě zde. V panelovém domě na okraji Prokopského údolí. V paneláku Vám odpadá spousta starostí, které musí řešit majitelé domků. Prokopské údolí a Dalejské údolí je rájem běžců, cyklistů a milovníků procházek. Městskou dopravu, obchody, služby, školy a školky máte pár kroků od domu.

Osobně znám několik nadšenců, kteří opustili paneláky, aby si vybudovali bydlení na venkově a po několika letech se pokorně vrátili do města. 


Hotelový penthouse 45 m2, Mozartova, Praha 5

PRONAJATO

CORONA VIRUS TIME, TIME FOR CHANGE. Na jaře 2020 se hotelový průmysl obrátil vzhůru nohama. Hotely v Praze, které bývaly plné turistů, ze dne na den zely prázdnotou.  Tehdy jsem začala exkluzivní spolupráci s NH Hotelem v Praze. Jedno z řešení jak odvrátit totální kolaps, bylo pronajmout vybavené apartmány dlouhodobě. Zájem byl obrovský. Během pár měsíců jsem pronajala 20 apartmánů, které 4 hvězdičkový hotel  mohl za tímto účelem nabídnout.Světlé 2+kk, 67 m2, 2 balkony, parkovací stání, Praha 4
PRODÁNO

Prodat rychle byt v domě téměř se stovkou vlastníků, kde část z nich žije v zahraničí a na parkovací stání se vztahuje předkupní právo je přinejmenším komplikované.

Prodávající toužila po bydlení v domku a zálohu na vysněný dům zaplatila ještě před tím, než jsem její pražský byt začala prodávat. Aby o svou zálohu nepřišla, musela jsem byt prodat během 2 měsíců.

Díky skvěle připravené prezentaci nemovitosti, promyšlené strategii a výbornému právnímu servisu jsem nemovitost prodala rychle a majitelka mohla v klidu doplatit kupní cenu za svůj nový dům.


Luxusní 3+kk, 70 m2, výhled na město,
parkovací stání, Rezidence Towers, Praha 3

PRONAJATO

Rodinný domek 4+kk s bazénem a zahradou v Ohrobci u Prahy

PRODÁNO

Chata, byt a rodinný domek se zahradou a bazénem v jednom. Toto je jediná z mých zakázek, kde jsme se s majitelkou na prodeji nakonec nedohodly, i přesto, že jsem ji našla kupce, který byl ochoten uhradit požadovanou cenu. O několik měsíců dům prodala, ovšem dostala za něj o 1 milion Kč méně, než mohla, kdyby dům prodala se mnou.


Atypický byt 2+1, 2 koupelny, 68 m2
Ve Smečkách, Praha 1
PRONAJATO

Byt, který prošel totální rekonstrukcí pod dozorem zkušené architektky se původně pronajímal přes platformu AirBnB. Když tento business vlivem pandemie skončil, nabídli ho majitelé k dlouhodobému pronájmu. Vzhledem k jeho umístění blízko Václavského náměstí a velmi kvalitnímu vybavení nebyl žádný problém sehnat dlouhodobé nájemce.
Městský dům v Protivíně, Jižní Čechy
PRODÁNO

 • 1. patro 4+1 130 m2, byt po rekonstrukci
 • přízemí 5+1 103 m2, pracovní prostory po částečné rekonstrukci
 • zahrada 1125 m2

Městský dům v Protivíně prošel částečnou velmi vkusnou rekonstrukcí. Majitelé se ho snažili delší dobu prodat přes realitní kancelář, ale bez úspěchu. Když viděli moji práci na internetu, sami mne oslovili. Během nouzového stavu se mi podařilo najít několik zájemců a dům jsem prodala nejvyšší nabídce.


Praktické 2+kk, 45 m2, u metra Anděl
PRONAJATO

Krásný byt  2+kk, 60 m2, Vinohrady, Praha 2

PROANAJTO