NA PRODEJ
Unikátní nemovitost s výhledem na řeku Sázavu - dva rodinné domy na jednom pozemku

4+kk, 133 m2 s terasou 61 m2 a 2+kk 37 m2 s terasou 26 m2, pozemek 1570 m2

NA PRODEJ -  Luxusní dům přímo u řeky Sázavy 

Unikátní nemovitost na kraji města Sázava je mimořádnou příležitostí ke změně životního stylu. Na pozemku o velikosti 1570 m2 sousedícím s řekou Sázavou a lesem, stojí dva luxusní rodinné domky. Jejich rozložení je koncipováno tak, aby nabídly dokonalé soukromí i vašim hostům nebo vašemu podnikání. Díky dispozici lze domy jednoduše plnohodnotně oddělit a využívat jako dvougenerační bydlení se zachováním naprostého soukromí.

Celkem 133 m2 hlavní budovy tvoří dispozici 4+kk. Druhý menší domek je řešený jako 2+kk a má 37 m2 užitné plochy. Elegantní, přírodní materiály akcentující jednopatrové domy s prostornou terasou a velkou zahradou obklopuje výhled na řeku. Své automobily budete parkovat pod pergolou na pozemku.

Domy jsou dokončené s nádhernou zahradou se vzrostlými stromy, osázenou keři a květinami. Při projektování se myslelo na místo pro bazén, přípravu na krb a úložné prostory. Chybět Vám nebude prakticky nic.

Počítejte s mimořádným bezpečím pro vaše děti, kolem domu totiž nevede frekventovaná silnice, ale jednosměrka k okolním domům, které jsou postavené v jednotném stylu. Celý komplex Sázava River House je navržený architektkou Jitkou Vítkovou - Terakon. Pro pochopení neopakovatelné atmosféry místa, doporučuji osobní prohlídku.

Sázava je jenom půl hodiny autem od metra Chodov. Díky tomu je v posledních letech velmi vyhledávanou lokalitou. Ideální místo pro klidné bydlení v přírodě s kompletní občanskou vybaveností.

Přijďte se přesvědčit sami, třeba dům a lokalita splní Vaše potřeby a vize.

Podrobnosti o nemovitosti a projektu najdete na https://www.sazavariverhouse.cz/prodej-luxusniho-domu/6

Pavla Viková

pavla.vikova@qara.cz

+420 736 608 655


PRONAJATO

Mezonetový byt s terasou a výhledem, 2kk, 60 m2, Smíchov

Nabízím Vám k pronájmu mimořádný byt 2+kk v nově rekonstruovaném secesním domě z roku 1905. Byt je mezonetový, v přízemí je chodba s vestavěnou šatní skříní a toaleta se sprchovým koutem, obývací prostor s moderní kuchyňskou linkou a schodiště do druhého patra. Z okna budete mít výhled na Anděl a Pražský hrad.

V patře je velké patio a velkorysá ložnice se vstupem na krásnou prostornou terasu, kde se pro změnu můžete těšit výhledem na Vyšehrad. Byt se pronajímá kompletně zařízený a vybavený. V kuchyni je vestavěná lednice, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, porcelán i příbory. V ložnici je pohodlné dvoulůžko s peřinami a povlečením.

Byt se nachází v 7. patře cihlového domu v ulici Zborovská 6 na Praze 5 - Smíchov.

Tento byt je výjimečný a tady je pár důvodů proč:

- je kompletně rekonstruovaný a připravený k nastěhování,
- když je v létě horko, můžete si pustit klimatizaci,
- výhled z terasy v 7. patře na město je zkrátka k nezaplacení.

Když se chcete dostat rychle někam tramvají, metrem nebo vlakem, cesta na stanici metra Anděl a Smíchovské nádraží Vám nebude trvat dále než 10 minut.

Pokud hledáte bydlení, které je výjimečné svou dispozicí, lokalitou a vybavením, či bydlení, které není průměrné, bude se Vám tento byt líbit.

Cenové podmínky:

Nájem: 19 000,- Kč/ měsíc
Služby: odhadem 3 000,- Kč/ měsíc, elektřina se převádí na nájemce
Jistota: 30 000,- Kč


PRODÁNO

2+kk, 53 m2, balkon, komora - Laurinova, Praha 5 

Britská čtvrť v Pražský Stodůlkách je velmi oblíbený rezidenční projekt, který se vyprodá dříve než se dostaví. Populární je jeho I. etapa, kde všechny byty mají balkony a výhled do soukromého parku s jezírkem a dětským hřištěm. Já měla to štěstí, že jsem mohla prodávat byt v domě, kde poslední realitní transakce proběhla před 2 lety. To znamená, kdo byt má, tak hned tak neprodá. Zájemců bylo dost. Pokud Vás zajímá jak prodej probíhal, můžete si přečíst můj článek. Z tohoto obchodu jsem měla opravdu radost, protože jak prodávající tak i kupující byli skvělí lidé. 

PRODÁNO

 2+kk, 45 m2, Bulharská, Praha 10

Přesně tento byt je příkladem toho jak skvěle se dá vydělat na investici do nemovitosti. V roce 2015 byl na prodej, pravda v poněkud vybydleném stavu a nabídková cena se pohybovala kolem 2,2 milionu Kč. O pět let později se prodal za 4,2 milionu korun po částečné rekonstrukci. Nový majitel se rozhodl do něj investovat a z gruntu ho předělat. Vyměnil plynové topení za elektrické, položil nové podlahy, udělal novou koupelnu, opravil okna a vylepšil interiér. Pokud by chtěl v současné době byt prodat, utržil by nejméně 5,5 milionu Kč.  


PRODÁNO
3+kk, 70 m2, lodžie -  Přecechtělova, Praha 5 

Lokalita nade vše. Pokud jste sportovně založení, často cestujete, dáváte přednost akčnímu životnímu stylu před budováním hnízda a chcete bydlet v Praze, je pro Vás ideální bydlení právě zde. V panelovém domě na okraji Prokopského údolí. V paneláku Vám odpadá spousta starostí, které musí řešit majitelé domků. Prokopské údolí a Dalejské údolí je rájem běžců, cyklistů a milovníků procházek. Městskou dopravu, obchody, služby, školy a školky máte pár kroků od domu.
Osobně znám několik nadšenců, kteří opustili paneláky, aby si vybudovali bydlení na venkově a po několika letech se pokorně vrátili do města. 


PRONAJATO

Hotelový penthouse 45 m2, Mozartova, Praha 5

CORONA VIRUS TIME, TIME FOR CHANGE. Na jaře 2020 se hotelový průmysl obrátil vzhůru nohama. Hotely v Praze, které bývaly plné turistů, ze dne na den zely prázdnotou.  Tehdy jsem začala exkluzivní spolupráci s NH Hotelem v Praze. Jedno z řešení jak odvrátit totální kolaps, bylo pronajmout vybavené apartmány dlouhodobě. Zájem byl obrovský. Během pár měsíců jsem pronajala 20 apartmánů, které 4 hvězdičkový hotel  mohl za tímto účelem nabídnout.


PRODÁNO 

Světlé 2+kk, 67 m2, 2 balkony, parkovací stání, Praha 4 

Prodat rychle byt v domě téměř se stovkou vlastníků, kde část z nich žije v zahraničí a na parkovací stání se vztahuje předkupní právo je přinejmenším komplikované.

Prodávající toužila po bydlení v domku a zálohu na vysněný dům zaplatila ještě před tím, než jsem její pražský byt začala prodávat. Aby o svou zálohu nepřišla, musela jsem byt prodat během 2 měsíců.

Díky skvěle připravené prezentaci nemovitosti, promyšlené strategii a výbornému právnímu servisu jsem nemovitost prodala rychle a majitelka mohla v klidu doplatit kupní cenu za svůj nový dům.


PRONAJATO

Luxusní 3+kk, 70 m2, výhled na město, parkovací stání, Praha 3
Rezidence Towers


PRODÁNO

4+kk, rodinný domek s bazénem a zahradou v Ohrobci u Prahy

Chata, byt a rodinný domek se zahradou a bazénem v jednom. Toto je jediná z mých zakázek, kde jsme se s majitelkou na prodeji nakonec nedohodly, i přesto, že jsem ji našla kupce, který byl ochoten uhradit požadovanou cenu. O několik měsíců dům prodala, ovšem dostala za něj o 1 milion Kč méně, než mohla, kdyby dům prodala se mnou.

PRONAJATO
2+1, 2 koupelny, 68 m2, Ve Smečkách, Praha  1

Byt, který prošel totální rekonstrukcí pod dozorem zkušené architektky se původně pronajímal přes platformu AirBnB. Když tento business vlivem pandemie skončil, nabídli ho majitelé k dlouhodobému pronájmu. Vzhledem k jeho umístění blízko Václavského náměstí a velmi kvalitnímu vybavení nebyl žádný problém sehnat dlouhodobé nájemce.
PRODÁNO 

Městský dům v Protivíně, Jižní Čechy

  • 1. patro 4+1 130 m2, byt po rekonstrukci
  • přízemí 5+1 103 m2, pracovní prostory po částečné rekonstrukci
  • zahrada 1125 m2

Městský dům v Protivíně prošel částečnou velmi vkusnou rekonstrukcí. Majitelé se ho snažili delší dobu prodat přes realitní kancelář, ale bez úspěchu. Když viděli moji práci na internetu, sami mne oslovili. Během nouzového stavu se mi podařilo najít několik zájemců a dům jsem prodala nejvyšší nabídce.


PRONAJATO
Praktické  2+kk, 45 m2, 5 minut od metra Anděl, Praha 5

PRONAJATO

Krásné  2+kk, 60 m2, Vinohrady, Praha 2