MODERNÍ NOVOSTAVBA v PÁTKU U PODĚBRAD

PROMYŠLENÁ DISPOZICE   -  PEČLIVÉ PROVEDENÍ  -  PŘÍJEMNÁ LOKALITA 

      5+kk,  145 m2 užitná plocha  -  737 m2 pozemek  - ulice Okružní, Pátek u Poděbrad

Provedení

Dům charakterizuje pečlivé stavební  provedení a použití kvalitních materiálů.

 Základy domu jsou široké 60 cm, bagrované, hloubka 95 cm  a základová deska má tloušťku 10 cm.  Konstrukce je z cihel Porothem ECO + Profi 44, stropní panely Spirol. Tepelná izolace stropů v podkroví vatou 30 cm.  Střešní krytina je pálená taška Tondach. Fasáda  jádrová omítka a vrchní silikonová. Elektrické rozvody v mědi. Vytápění tepelným čerpadlem NIBE Split ACVM 270 (systém vzduch/voda). Datové rozvody optickým kabelem a zároveň je na střeše instalovaný stožár pro alternativní umístění přijímače datového signálu nebo satelitní antény. Zabezpečení systémem JABLOTRON. Okna a dveře VEKRA. Sanita značek Geberit a Duravit.

K dispozice je kompletní projektová dokumentace, stavební deník a revizní zprávy.

Lokalita

Lokalita, kde se dům nachází je součástí starého Pátku. Malebné obci v bezprostřední blízkosti lázeňského města Poděbrady.

Z pátku přímo na vlakové nádraží v Poděbradech vede asfaltová cyklostezka Matěje Rösslera lemovaná 206 ovocnými stromy. V obci jsou dvě autobusové zastávky.

Vaše děti mohou do školky přímo v místě. Žáky 1. stupně rozváží do škol místní dětský klub. Kousek od domu je TJ Pátek, fotbalové a dětské hřiště.

V obci najdete prodejnu se smíšeným zbožím, cukrárnu, vinotéku, knihovnu, a obecní úřad. Poděbrady jsou vzdálené necelé 3 km a autobus Vás tam doveze za pár minut. Do centra Prahy se snadno dostanete po dálnici D11 za 45 minut a cesta na náměstí v Nymburce nebude trvat déle než čtvrt hodinky.

Zahrada

Zahrada o ploše  640 m2 Vám dává dostatečné soukromí a  prostor k vybudování pergoly  bazénu a parkovacích stání pro 2 auta. Můžete se inspirovat vizualizací na fotce. Velkou výhodou je zkolaudovaná studna na pozemku s užitkovou vodou k zalévání zeleně a zároveň ke splachování v domě. Terén zahrady bude během října 2022 upravený do roviny.