Co o mě říkají lidé, kterým jsem pomohla prodat nebo pronajmout byt nebo dům?

„Pavla was excellent, professional and very friendly. She followed up every viewing and gave me feedback. I recommend to anyone thinking of renting to go with Pavla.“


Bia Kongpetch

Restaurant owner

„Při prodeji svého domu, jsem se rozhodla vybrat makléřku, která bude mít osobní přístup. Nadchlo mě její video k prodeji bytu v Praze a reference jednoho z jejích klientů. Nemovitost jsme prodávali v kritické době, na začátku nouzového stavu způsobeného pandemií koronaviru. Nikdo nevěděl, jak se situace bude vyvíjet a realitní trh ze dne na den zamrzl. I přesto se paní Vikové podařilo náš dům prodat rychle a za požadovanou cenu. Protože hodně cestuji, na paní Vikové dokáži ocenit velkou vstřícnost, empatii a komfort služeb, které jsou zvykem spíše na západ od našich hranic. A hlavně - nebojí se v kritických situacích a drží slovo!“

Kateřina Barabáš

Zakladatelka kaváren

Hned při prvním setkání nám bylo jasné, že paní Vikové můžeme důvěřovat, a že si budeme rozumět po lidské stránce. Prodej našeho bytu na Praze 4 řešila naprosto profesionálně s jistotou a nadšením pro svou práci. V našem prodeji nebylo vše standardní, ale jí se podařilo vyřešit operativu hladce a rychle. Byt prodala dříve, než jsme očekávali a za stanovenou částku. Spolupráce s ní byla radostná, ušetřila nám spoustu času a starostí. Paní Vikovou budeme doporučovat všem svým známým! Velké díky!

Nadia a Gennadiy Pidgornyy

Podnikatelé

Při prodeji a pronájmech našich bytů na Praze 5, nám Pavla poskytla skvělý, komplexní realitní servis. Oceňujeme velkou diplomacii a empatii, dokázala vše dotáhnout do konce. Navíc je to skvělý člověk, co drží slovo, prostě moc spokojeni. Very satisfied, professional and kind, what she says is true!! Sehr zufrieden, nett und profesionell, einfach klasseee:-)))
Ing. Martin Sedlák

Manažer

S Pavlou jsme se setkali na internetu při hledání pronájmu v Praze 6. Překvapila mě přátelským vzhledem a ochotou tento problém co nejrychleji vyřešit. Reagovala velmi konstruktivně na naše požadavky na úpravy bytu a smluvní ujednání, zajistila transfery energie a představila nám předsedkyni společenství vlastníků v novém domově.

V budoucnu s ní budeme rádi spolupracovat.

Mgr. Aneta Kodytková, Ph.D. 

Antropoložka

You will be in excellent hands with Pavla! She is highly professional and very responsive to whatever your needs are. She is a great help with all the little details you need to know if you're new to Prague.

Dr. Thato Manare, GB

Science Teacher

I made an excellent decision when I decided to use Pavla Vikova as my rental agent in Prague. In less than two weeks she found me a perfect studio flat with a very friendly owner. She also provided information on internet service, how to obtain a public transit pass, and quickly responded to any questions I had by email.
Her friendly, helpful attitude did so much to reduce the stress of relocating to a Prague. I highly recommend her services.  

Gary Cottam Carter, Canada

English Teacher

AMAZING! I couldn't have found an apartment without Pavla, especially as someone just moving from the U.S. Pavla is a real professional...she is extraordinarily organized, efficient, and knows the City like the back of her hand. She quickly gathered all the details of what type apartment I was looking for, and in less than a day, she sent me listings that exactly matched what I was looking for. She immediately recommended which apartments we should view, and within a day or so had secured appointments to see the apartments. Pavla made the entire process easy and convenient for me and explained everything in simple to understand language. She accompanied me to the viewings, told me what to expect, and negotiated on my behalf, which is crucial as a newcomer to Prague. Working with Pavla was a tremendous experience and I will recommend her everyone I know. In addition to her professionalism, she's so friendly and eager to help. It was an absolute pleasure working with Pavla.

Houston Ford, USA

Chief Accountant

Certifikáty a školení