Co o mě říkají moji klienti

„ Každopádně bych Vám ještě touto cestou chtěla za veškerou Vaši práci poděkovat. Velký dík za všechny nepříjemnosti, které jste s prodejem bytu a se mnou měla, jsem si vědoma toho, že je to se mnou mnohdy těžké. :-) Díky za Vaší velkou profesionalitu, přehled a veškeré Vaše úsilí. Jak se teď častěji setkávám s různými realitními makléři kvůli koupi bytu v Ostravě, tak si velmi uvědomuji, že ne každý je takový profesionál jako Vy. A to myslím zcela vážně, mnohdy se nestačím divit, co někteří odborníci jsou schopni udělat. 

Přeji hezký den a třeba někdy v budoucnu na viděnou.


Zuzana Marešová

„ Naprosto profesionální přístup, co slíbí to splní, komunikace na úrovni, velká znalost v oboru a velmi dobré kontakty. Vřele doporučuji. “

Jan Zahálka

trenér florbalové reprezentace

Jakožto majitelka několika nemovitostí 
v Praze a v Olomouci jsem doposud měla možnost spolupracovat s řadou realitních makléřů. Pavla svou ochotou, spolehlivostí
a všestranností patří k těm nejlepším. Své předchůdce navíc předčila svým velmi vkusným nachystáním bytu k inzerci, vytvořením vysoce profesionálního videa 
a strategickým šířením inzerce na všech populárních portálech i sociálních sítích. Můj byt propagovala natolik efektivně, že jsem měla hned tři nabídky k okamžité koupi za požadovanou cenu. Byt byl prodán po třech dnech na trhu. Tento výsledek mluví za vše. 

Ing. Do Thanh Thuy

podnikatelka

Přestože jsme se nikdy neviděli a vše zařizoval můj bratr na základě plné moci, chtěla bych Vám velmi poděkovat za velice příjemný a milý přístup, za veškerou podporu a zvládnutí nestandardní situace, kdy je kupující  mimo ČR. Velmi děkuji za Váš přístup a rychlé a pohotové jednaní. Přeji Vám mnoho úspěchů a  spokojených zákazníků.

Bc. Jana Procházková

porodní asistentka, Rijád


Děkuji Vám za veškeré služby při koupi bytu. Vím, že je to Vaše práce. Tento byt je třetí, co jsem kupoval, ale teprve teď jsem měl opravdu pocit profesionální protistrany. Takže Vy děláte tu práci zatraceně dobře.
Ať se Vám daří
!

Ing. Pavel Procházka

bankovní manažer

Dům jsme prodávali v kritické době, na začátku nouzového stavu způsobeného pandemií koronaviru. Nikdo nevěděl, jak se situace bude vyvíjet a realitní trh ze dne na den zamrzl. I přesto se paní Vikové podařilo náš dům prodat rychle a za požadovanou cenu. "

Kateřina Barabáš, Písek

podnikatelka

You will be in excellent hands with Pavla! She is highly professional and very responsive to whatever your needs are. She is a great help with all the little details you need to know if you're new to Prague."

Dr. Thato Manare, GB 

science teacher

Pavla nám poskytla skvělý, komplexní realitní servis. Oceňujeme velkou diplomacii a empatii, dokázala vše dotáhnout do konce. Navíc je to skvělý člověk, co drží slovo, prostě moc spokojeni. Very satisfied, professional and kind, what she says is true!! Sehr zufrieden, nett und profesionell, einfach klasseee:-)))"

Ing. Martin Sedlák, Praha.“

manažer


Hned při prvním setkání nám bylo jasné, že paní Vikové můžeme důvěřovat, a že si budeme rozumět po lidské stránce. Prodej našeho bytu na Praze 4 řešila naprosto profesionálně s jistotou a nadšením pro svou práci. V našem prodeji nebylo vše standardní, ale jí se podařilo vyřešit operativu hladce a rychle. Byt prodala dříve, než jsme očekávali a za stanovenou částku. Spolupráce s ní byla radostná, ušetřila nám spoustu času a starostí. Paní Vikovou budeme doporučovat všem svým známým! Velké díky!"

Nadyia a Gennadiy Pidgornyy

podnikatelé


S Pavlou jsme se setkali na internetu při hledání pronájmu v Praze 6. Překvapila mě přátelským vzhledem a ochotou tento problém co nejrychleji vyřešit. Reagovala velmi konstruktivně na naše požadavky na úpravy bytu a smluvní ujednání, zajistila transfery energie a představila nám předsedkyni společenství vlastníků v novém domově.

V budoucnu s ní budeme rádi spolupracovat."

Mgr. Aneta Kodytková, Ph.D.

antropoložka


Pavla was excellent, professional and very friendly. She followed up every viewing and gave me feedback. I recommend to anyone thinking of renting to go with Pavla."

Bia Kongpetch

interior designer and architect