PRAHA 4, LIBUŠ 

2+kk, 67 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, výhled

Prodat rychle byt v domě téměř se stovkou vlastníků, kde část z nich žije v zahraničí a na parkovací stání se vztahuje předkupní právo je přinejmenším komplikované.

Prodávající toužila po bydlení v domku a zálohu na vysněný dům zaplatila ještě před tím, než jsem její pražský byt začala prodávat. Aby o svou zálohu nepřišla, musela jsem byt prodat během 2 měsíců.

Díky skvěle připravené prezentaci nemovitosti, promyšlené strategii a výbornému servisu své právničky jsem nemovitost prodala rychle a majitelka mohla v klidu doplatit kupní cenu za svůj nový dům.  JIŽNÍ ČECHY, PROTIVÍN

1. patro 4+1  130 m2, přízemí 5+1 103 m2, zahrada 1125 m2

Městský dům v Protivíně prošel částečnou velmi vkusnou rekonstrukcí. Majitelé se ho snažili delší dobu prodat přes realitní kancelář, ale bez úspěchu. Když viděli moji práci na internetu, sami mne oslovili. Během nouzového stavu se mi podařilo najít několik zájemců a dům jsem prodala nejvyšší nabídce. 
PRAHA 10, VRŠOVICE

2+kk, 40 m2, sklep

Byt po částečné rekonstrukci potřeboval majitel prodat co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Obojí jsem splnila do puntíku.PRAHA 5, SMÍCHOV

1+kk, 2+kk, 20-40m2, zařízené

Byty v činžovním domě na Andělu pronajímám českým
a zahraničním klientům. Jsou ideální pro ty, kdo pracují nebo studují v centru. 


PRAHA 1, NOVÉ MĚSTO

to be continued :) 


PRAHA 5 , 4*HOTEL

to be continued :) 
PRAHA 2, VINOHRADY

2+kk, 60 m2, výhled

Nájemkyni  pro tento byt jsem našla ve své soukromé databázi  kontaktů.  Bydlení v posledním patře Vinohradského domu s krásným výhledem si tak zamilovala, že svou nájemní smlouvu 2 x prodloužila.
PRAHA 5, SMÍCHOV

to be continued :)PRAHA 1, NOVÉ MĚSTO

to be continued :) PRAHA 3, ŽIŽKOV

to be continued :)