Zprostředkování prodeje nemovitosti

Podstatou mé práce je ušetřit Vám čas a starosti a získat pro Vás co nejvíce peněz, bez toho by moje práce neměla smysl. V praxi to znamená, že využiji celé své know-how, abych Vám pomohla zorientovat se ve světě realit a​ provedu Vás bezpečně všemi nástrahami při obchodu s nemovitostmi. V jednání se mnou lze domluvit téměř cokoliv, co je legální a dává smysl všem zúčastněným stranám. Umím profesionálně zprostředkovat prodej klasickou cestou, stejně tak ušiji služby individuálně na míru, jako např.  vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi, zastoupení v dražbách  a sjednání přímého výkupu.

Ve většině případů pracuji na doporučení. Jsem schopna realizovat zakázky po celé ČR, i když nejčastěji zajišťuji služby v Praze a Středočeském kraji.


Za svou práci si účtuji 3-6% z prodejní nemovitosti plus DPH.

Zprostředkování nájmu bytu nebo domu

Mým cílem je najít Vám takového nájemníka, který bude mít Vaši nemovitost rád, bude se o ni starat a včas platit nájemné. Za vyhledání a prověření nájemce, přípravu a podpis nájemní smlouvy, protokolární předání bytu včetně převodu energií účtuji spravedlivě 1/2 měsíčního nájmu majiteli a druhou 1/2 zájemci.