PRAVDA O PRODEJI BYTU  

12.02.2021

Zajímá Vás, jak probíhá prodej bytu ve skutečnosti? A co Vás jako případné zájemce o koupi nemovitosti v Praze čeká?

Připravte se na konkurenční boj mezi kupujícími. Abyste zvítězili, doporučuji mít jasno v tom,
co hledáte a ve způsobu financování.

Potom co odvedu svou práci s přípravou nemovitosti - což v mém případě znamená zařídit generální úklid, drobné opravy, je-li třeba  vymalovat, udělat homestaging, půdorys, profesionální fotografie a video, napsat texty pro inzerci a ověřit právní a technický stav nemovitosti - uveřejním inzerát.
Na jedno kliknutí v mém systému běží propagace nemovitosti do pár minut na všech významných českých realitních serverech a sociálních sítích. Z mého telefonu se tímto momentem stává call centrum. 

V případě dvou pokojového bytu v pražských Stodůlkách  s velkým balkonem v rezidenčním projektu Britská čtvrť mě během  první hodiny po zveřejnění nabídky kontaktovalo 11 lidí.

Z tohoto počtu proběhlo 9 prohlídek. Na každou prohlídku rezervuji  45 minut , aby měli zájemci čas si byt v klidu prohlédnout, zeptat se na co potřebují a necítili se pod tlakem dalších zájemců. Když situace dovolí, nabízím kromě faktických informací o nemovitosti a lokalitě malé občerstvení a dárky.

  • 11 zájemců
  • 9 uskutečněných prohlídek
  • 3 zájemci potvrdili, že mají o byt zájem a budou platit v hotovosti

CO  DĚLAT, KDYŽ NA PRODEJ MÁM POUZE JEDEN BYT
A ZÁJEMCŮ JE HODNĚ?
V případě většího počtu zájemců, neprodám prvnímu ani druhému, ale tomu, kdo je nejlepší pro prodávající.

Poslední dobou se mne skoro každý den někdo ptá, co mám na prodej. V nabídce je nejméně bytů za posledních 10 let. Poptávka po bytech obzvlášť v Praze je nebývale vysoká.

Plánujete, že svůj byt jednou prodáte, udělejte to teď! Je ideální čas.
MÁM VE SVÉ DATABÁZI NEJMÉNĚ 10 LIDÍ , KTEŘÍ CHTĚJÍ  VÁŠ BYT KOUPIT. Neváhejte mě kontaktovat, o vše se postarám a Vaši nemovitost prodám bezpečně a za nejvyšší možnou cenu v daném čase a lokalitě.

Autor: Pavla Viková, Certifikovaná realitní makléřka, pavla.vikova@qara.cz