Byt v centru Prahy k rekonstrukci
112 m2, 4+kk, Dlouhá 27, Staré Město - Praha 1
Cena 15 000 000 Kč

Obytná část

Nabízím ke koupi prostorný byt  k rekonstrukci v historickém domě v ulici Dlouhá. Podlahová plocha bytu je 112 m2 a současná dispozice je řešená jako 4+kk. Byt je situován přes celé 4. NP domu a má dva samostatné vchody.  


Lokalita

Lokalita je výjimečná díky blízkosti nejznámějších pražských pamětihodností, jako je Staroměstské náměstí, Týnský chrám nebo Anenský klášter dále divadla, galerie aj.

Stejně tak budete mít po ruce řadu vyhlášených restaurací, klubů a nejprestižnější pražskou prodejní třídu Pařížská nebo obchodní centrum Palladium. Příkladem může být proslulé řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente, street-bistro Hany Michopulu Sisters nebo prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers. Nákupní Gurmet Pasáž v paláci Dlouhá v přízemí potěší všechny labužníky svým širokým výběrem čerstvých mezinárodních i lokálních potravin.

Dispozice a umístění bytu

Velká špaletová okna z obývacího pokoje a ložnice jsou situována na jih do ulice Dlouhá. Ruch ulice Vás trápit nebude, protože jste dostatečně vysoko na zemí.
Z kuchyně a pracovny se budete dívat na pavlač, která slouží jen Vašemu bytu. Z místnosti bez oken mezi ložnicí a pracovnou snadno vybudujete krásnou šatnu. 


Pracovna - herna - fitness

Unikátní dispozice Vám umožní vybudovat byt, kde můžete mít vedle obytné části také pracovnu, fitness nebo například hernu se samostatným vchodem.
Současný stav

Pokud hledáte nemovitost k rekonstrukci, pro vlastní bydlení nebo na investici v srdci pražského Starého Města, může právě tento byt naplnit Vaše představy a potřeby.

V bytě bude potřeba vybudovat novou koupelnu, toaletu a kuchyň. Stěny, podlahy, okna i dveře budou potřebovat důkladnou opravu.

Byt ke kompletní rekonstrukci v domě ze 16. století na Starém Městě.

Konzultaci s architektem zajistím na požádání.
Nemovitá kulturní památka.

Vytápění plynovým kotlem nebo na elektřinu.

Důležité dokumenty ke stažení